אודות

תהליך העבודה

1

הצעת מחיר

אנו מתחילים במתן הצעת מחיר מפורטת המתארת את היקף העבודה והערכת עלויות עבור הפרויקט שלך. זה מבטיח שתיהיה לנו הבנה ברורה של הצרכים והציפיות שלכם לפני שנתחיל בפרויקט.

2

הגדרת צרכי האתר

לאחר שהגדרנו את הפרויקט, אנו נעבוד איתכם כדי להגדיר הצרכים והמטרות של האתר. זה כולל איסוף מידע על קהל היעד שלכם, המתחרים והפונקציונליות הרצויה, כמו גם זיהוי העדפות עיצוב ספציפיות או הנחיות מיתוג.

3

פיתוח, עיצוב וחווית משתמש

בהתבסס על הצרכים והמטרות שלכם, אנו מתחילים בתהליך של פיתוח עיצוב האתר וחווית המשתמש. נעבוד אתכם יחד על סקיצות האתר כדי ליצור עיצוב מותאם אישית שהוא גם בולט ויזואלית וגם קל לניווט, מה שיבטיח חווית משתמש חיובית.

4

תכנות האתר

לאחר אישור העיצוב, נתחיל לבנות את האתר בתוכנת וורדפרס, הכוללת ממשק ניהול ידידותי. אנו בונים א האתר כך שיהיה רספונסיבי, מותאם למובייל ולמנועי חיפוש, ובמקביל מבטיחים שהוא עומד בכל הדרישות הפונקציונליות הספציפיות.

5

העלאת האתר לאוויר

לפני השקת האתר, אנו עורכים בדיקות קפדניות כדי לוודא שהוא נקי משגיאות או באגים. לאחר שאישרנו שהאתר פועל כמצופה, אנו משיקים אותו ברשת ומספקים לכם את כל פרטי הכניסה והתמיכה הנדרשים. אם טרם רכשתם דומיין, נוכל לרכוש אותו עבורכם.

6

שירות ותמיכה לאתר

אנו מבינים שתחזוקה ועדכון של אתר יכולים להיות מאתגרים, ולכן אנו מציעים שירות ותמיכה שוטפים באתר. זה כולל: אחסון האתר בשרת מהיר הכולל גיבוי, עדכוני תוכנה קבועים, תיקוני אבטחה ותמיכה טכנית כדי להבטיח שהאתר שלכם יישאר מעודכן ומתפקד במלואו.

בואו נעבוד ביחד

    כלי נגישות

    Powered by - Wemake