אודות

אודות הסטודיו

ברוכים הבאים אל סטודיו LION לעיצוב ובניית אתרי תדמית ואתרי מסחר אלקטרוני. אנו נלהבים לעזור לעסקים כמו שלכם לבסס נוכחות מקוונת חזקה ולהגיע ליעדים שלהם באמצעות עיצוב ופיתוח יעיל של אתרים.

שמי יאיר אביבי, הבעלים של סטודיו LION, עיצוב ובניית אתרים הוא המקצוע שלי מזה למעלה מ-15 שנה, והוא כולל עבודה במשרדי פרסום מהגדולים בישראל כמשרד הפרסום TBWA, צרפתי שטרנשוס זמיר, OPEN ועד ועיצוב ללקוחות בארץ ובאירופה: משרד האדריכלות ה-2 בגודלו בישראל “ברעלי לויצקי כסיף” ורשות הפארקים בברלין.

יש לנו ניסיון של שנים ביצירת אתרים מותאמים אישית שהם לא רק יחודיים מבחינה ויזואלית, אלא גם פונקציונליים וידידותיים למשתמש. אנו משתמשים בכלים ובטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי להבטיח שהאתר שלכם יהיה מהיר, מאובטח ומותאם למנועי חיפוש, כך שהלקוחות שלכם יוכלו למצוא אותו בקלות באינטרנט.

בין אם אתם צריכים דף נחיתה פשוט או פלטפורמת מסחר אלקטרוני מורכבת, יש לנו את הכישורים והמומחיות לספק תוצאות באיכות מעולה. אנו מבינים שכל עסק הוא ייחודי, ולכן אנו מקדישים זמן להכיר את המותג שלכם ואת קהל היעד שלכם על מנת ליצור אתר אינטרנט שמותאם לצרכים הספציפיים שלכם.

בואו נעבוד ביחד

    כלי נגישות

    Powered by - Wemake